Будинок іграшок 

Украина

Сферы деятельности

Розничная торговля

Я хочу тут работать
×

Будинок іграшок 

«Будинок іграшок» – національна мережа магазинів іграшок, яка була створена в 1998 році. Саме тоді, восени, відкрився наш перший магазин у Києві, біля м. «Дарниця». Поступово розширюючись, протягом цього часу ми відкрили ще багато магазинів у більшості районів Києва та в інших містах України.

 

Усі співробітники нашої компанії бері імпортант пьорсон (БІП) - не просто професіонали, вони є суперасистентами у світі дорослих і дітей. Підбір персоналу компанії дуже простий і прозорий: бути крутим спеціалістом і на всі 200% розділяти та підтримувати наші цінності.

А вони такі:

1. Перевершувати очікування Ми усім клієнтам — внутрішнім і зовнішнім, юним і зрілим, високим і не дуже, словом — усім, даруємо вау-сервіс. Це означає, що ми знаємо їхні очікування та завжди перевершуємо їх.

2. Приймати та заохочувати зміни Ми не боїмося непростих викликів і змін. Це означає, що ми розуміємо — будуть помилки, і це нормально. Помиляються усі, а хто не помиляється, той насправді нічого не робить.

3. Бути толерантними Ми знаємо, що дорослих не існує. Це означає, що ми не соромимося бути не такими, як усі. Ми любимо та приймаємо усіх зі своїми незвичностями та дивностями.

4. Бути чесними в усьому Ми приймаємо рішення прозоро. Це означає, що ми відкрито висловлюємо свої думки, ніколи нікого не обманюємо і не маніпулюємо. Ми просто завжди чесні один з одним.

5. Бути підтримкою на роботі та в житті Ми — одна родина — велика, розгалужена, однак згуртована і дружня. Це означає, що ми підтримуємо один одного, завжди допомагаємо своїм і ніколи не лишаємо напризволяще в складні часи. У родині не буває неважливих членів сім’ї.